Grupa Arcus / Właściciele

T-matic Systems SA wchodzi w skład GRUPY ARCUS. Działalność całej Grupy opiera się na dostarczaniu kompleksowych i dostosowanych do potrzeb Klienta rozwiązań z zakresu szeroko pojętego zarządzania informacją. Oferowane produkty i usługi umożliwiają Klientom optymalizację kosztów, a zarazem podniesienie efektywności procesów biznesowych.

Trzonem Grupy jest spółka ARCUS SA, która jest na polskim rynku liderem w zakresie dostarczania zintegrowanych systemów zarządzania dokumentem i korespondencją masową,  a także integracji rozwiązań ICT (technologie informacyjno - telekomunikacyjne). Spółka jest także wyłącznym przedstawicielem Kyocera Document Solutions oraz Pitney Bowes w Polsce. Spółka zależna T-matic Systems SA rozszerza ofertę Grupy o kompleksowe rozwiązania oraz usługi z zakresu telematyki i inteligentnych sieci energetycznych,. W skład Grupy wchodzi również spółka DocuSoft Sp. z o.o. oferująca oprogramowanie do zarządzania obiegiem dokumentów i projektów.

GRUPA ARCUS zapewnia swoim Klientom profesjonalną i kompleksową obsługę w zakresie oferowanych rozwiązań. Tym, co charakteryzuje Grupę, jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Współpraca rozpoczyna się bowiem od ustalenia potrzeb Klienta, do których dostosowywane są najbardziej optymalne rozwiązania. Kolejne etapy obejmują dostawę i integrację urządzeń wraz z wdrożeniem oprogramowania. Klient ma również zapewniony nadzór nad bezpieczeństwem i ciągłością pracy systemu. Powyższe rozwiązania oferowane są w formie zakupu, dzierżawy lub outsourcingu.

Połączenie najnowocześniejszych i najbardziej efektywnych technologii z partnerską relacją z Klientem sprawia, że z rozwiązań oferowanych przez Grupę ARCUS korzystają firmy stawiające na rozwój poprzez optymalizację działalności. Wśród największych Klientów GRUPY ARCUS znajdują się firmy z branży finansowej i ubezpieczeniowej, telekomunikacyjnej, energetycznej, operatorzy pocztowi i logistyczni oraz administracja publiczna.